У Чернівецькій області зняли заборону на в’їзд і виїзд транспорту – ОДА

22.05.2020 15:49
shadow
КПП на кордонах Чернівецької області продовжать роботу до 25 травня

У Чернівецькій області зняли заборону на в’їзд і виїзд транспорту. Про це 22 травня на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За його словами, таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення відновлено. КПП на кордонах області продовжать роботу до 25 травня з метою моніторингу, контролю за переміщенням та інформування осіб у разі потреби", – зазначив Осачук.

Також він підкреслив, що це рішення не є підставою для пом’якшення протиепідемічних заходів у регіоні.


https://www.facebook.com/SergiiOsachuk/posts/170725151069272

Карантин в Україні діє із 12 березня. Через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 заборонили масові заходи, закрили торговельні центри, магазини (окрім продуктових та аптек), ресторани, кав’ярні, спортивні зали, салони краси, а також обмежили роботу транспорту. У Києві, Харкові та Дніпрі 17 березня закрили метро. Обмежувальні заходи мали діяти до 24 квітня, потім їх двічі продовжували: спочатку – до 11 травня, потім – до 22 травня. З 11 травня в Україні розпочали пом’якшення карантину.

20 травня Кабмін продовжив карантин до 22 червня, а також запровадив так званий адаптивний карантин: регіональна влада зможе послаблювати обмежувальні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

Згідно з опублікованими сьогодні даними МОЗ України, Чернівецька область – серед 11 областей країни, які не готові до другого етапу пом’якшення карантину.

Станом на 22 травня в Україні зафіксовано 20 148 випадків COVID-19, із них 588 – летальних, 6585 пацієнтів одужали. Протягом доби зареєстровано 442 нові випадки.

Чернівецька область наразі на першому місці в Україні за кількістю випадків COVID-19. У регіоні на сьогодні зафіксовано 2905 інфікованих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-chernivetskij-oblasti-znjali-zaboronu-na-v-jizd-i-vijizd-transportu-oda-1501092.html”

Оставить комментарий