Уряд Мексики припинив роботу через коронавірус

Уряд Мексики припинив роботу через коронавірус
26.03.2020 14:01
shadow

З четверга, 26 березня, Федеральний уряд Мексики, де коронавірусом було заражено вже 405 осіб, припинить роботу у цілях дотримання карантину, повідомляє агентство Reuters.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про припинення роботи уряду оголосив заступник міністра охорони здоров’я Мексики Уго Лопес Гателль, виступаючи на прес-конференції разом з президентом Обрадором. За словами заступника міністра, кожне федеральне відомство має право ввести власні норми і обмеження в умовах карантину.

Призупинення роботи уряду збіглося з пограбуваннями в декількох кварталах столиці країни Мехіко, що, за даними Reuters, викликало занепокоєння серед населення. Особливо побоюються початку хвилі мародерства власники магазинів, оскільки в Мексиці поширена організація масових грабежів за допомогою координації злочинців в соцмережах. Мексиканські правоохоронці вже виявили у Facebook 29 акаунтів, автори яких закликали громадян до грабунків магазинів, закритих через карантин.

Мексика стала першою країною в Центральній Америці, де почався спалах коронавіруса. До 10 березня в країні налічувалося 7 заражених, до теперішнього часу рахунок пішов на сотні, 5 осіб померло і тільки 4 видужала. Жителі деяких мексиканських міст сподівалися, що "стіна Трампа", будівництво якої було непопулярно, захистить їх від поширення епідемії. З Мексикою пов’язаний випадок зараження на круїзному лайнері Grand Princess, який змушений був перервати рейс і встати на карантин після того, як стало відомо, що на борту є люди, що побували в Мексиці.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/uryad-meksiki-pripiniv-robotu-cherez-koronavirus-342703_.html”

Оставить комментарий