Влада ОАЕ заборонили літака авіакомпанії «Перемога» приземлятися в Дубаї

Влада ОАЕ заборонили літака авіакомпанії «Перемога» приземлятися в Дубаї
26.03.2020 02:36
shadow
Власти ОАЭ запретили самолету авиакомпании «Победа» приземляться в Дубае

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів заборонили літака авіакомпанії «Перемога» приземлятися в Дубаї

Об этом сообщает Руспрес

Він повинен був звідти забрати близько 190 росіян для повернення на батьківщину.

Мова йде про те, що виданий раніше дозвіл на приземлення в Еміратах було анульовано, розповіли в «Перемозі». В результаті літак, що летів з Москви і мав намір вивезти росіян, був змушений приземлитися в Махачкалі. За словами гендиректора компанії Андрія Калмикова, відкликання дозволу на приземлення в Дубаї відбувся без будь-якого пояснення причин: таке, кажуть у «Перемозі», сталося вперше. Як зазначили в лоукостере, там звернулися за допомогою в російський МЗС. Зовнішньополітичне відомство, у свою чергу, запевнив, що ситуацією навколо вивезення росіян з ОАЕ дипломати вже займаються, передає агентство ТАСС.
Емірати раніше оголосили про закриття повітряного авіасполучення, починаючи з сьогоднішнього дня і на два тижні. Мова йде, зокрема, про рейсах як у саму країну, так і з неї, виняток становитимуть лише вантажні та евакуаційні рейси. В Еміратах пояснили це спробою запобігти поширенню коронавіруса через повітряний транспорт.

Тим часом в Асоціації туроператорів Росії кажуть, що з Об’єднаних Арабських Еміратів в даний момент не можуть вилетіти понад п’яти тисяч росіян.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/287368-25-03.html”

Оставить комментарий