Поліцейські обікрали підприємство незрячих працівників під час обшуку в Одесі

Поліцейські обікрали підприємство незрячих працівників під час обшуку в Одесі
14.02.2020 08:30
shadow
Поліцейські обікрали підприємство незрячих працівників під час обшуку в Одесі

Група поліцейських в Одесі під час обшуку обікрала підприємство, де працюють незрячі. Обшук, під час якого поліцейські вкрали з підприємства інструменти і їжу, стався ще 20 січня, їхню поведінку зафіксувала камера відеоспостереження. Однак публічно про це стало відомо 12 лютого, про це написало видання «Монітор».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

20 січня 2020 року слідча Київського відділу поліції Одеси Вікторія Соколюк за погодженням з прокурором місцевої прокуратури №4 Олександром Гольбартом і групою інших поліцейських прийшли з обшуком на підприємство «ДЕС-ГРУП», яке спеціалізується на виготовленні охоронних пломб. На цьому підприємстві, зокрема, працюють незрячі люди.

Під час обшуків поліцейські вкрали скотч, кусачки, набір шестигранників, а також печиво. Як свідчать діалоги поліцейських на відео, вкрасти колонку та чайник вони відмовились.

Одеська поліція підтвердила, що люди, зафіксовані на відео, справді є поліцейськими.

«Мережею інтернет розповсюджується відео, на якому зафіксовано осіб, які під час обшуку у приміщенні одного з одеських підприємств розкладають по кишенях чужі речі, коментуючи свої дії нецензурними словами. […] На даний час усі учасники події встановлені. Вони дійсно є працівниками поліції», – сказано в повідомленні.

Зараз за цим фактом призначено службове розслідування, матеріали якого будуть передані до Державного бюро розслідувань для надання правової оцінки. Крім того, на період проведення перевірки поліцейських відсторонили від виконання службових обов’язків.

Додамо, що у листопаді 2019 року на сайті «Цензор.НЕТ» було опубліковано матеріал про компанію «ДЕС-ГРУП». У ньому йшлося, що компанія працює з місцевим осередком «Українського товариства сліпих» (УТОС) і дає роботу незрячим. Разом з тим у матеріалі компанія скаржилася, що на неї тиснуть конкуренти, які хочуть отримати монополію на виробництво охоронних пломб.


Джерело статті: “https://zaxid.net/politseyski_obikrali_pidpriyemstvo_nezryachih_pratsivnikiv_pid_chas_obshuku_v_odesi_n1497662”

Оставить комментарий