​Проти Владіміра Плахотнюка, одного з найбагатших олігархів Молдови, США запровадити візові санкції

​Проти Владіміра Плахотнюка, одного з найбагатших олігархів Молдови, США запровадити візові санкції
14.01.2020 02:32
shadow

Колишній посадовець Молдови Владімір Плахотнюк та його родина тепер нев’їзні до США. Рішення запровадити візові санкції проти Плахотнюка оприлюднив Держсекретар США Майк Помпео в понеділок.

Об этом сообщает http://load-bit.net


«Сьогодні я включаю до переліку колишнього посадовця Молдови та олігарха Владіміра Плахотнюка, через його участь у масштабній корупції», — заявив держсекретар США, повідомляє «Голос Америки».

Рішення було прийнято через корупційні дії Плахотнюка під час перебування на державній посаді в Молдові. Ці дії «шкодили верховенству права, значно шкодили незалежності демократичних установ Молдови», йдеться у заяві Держдепу.

«Сьогоднішнє рішення надсилає потужний сигнал, що Сполучені Штати не будуть терпіти корупцію і підтримують народ Молдови у боротьбі з нею. Державний департамент продовжить використовувати ці повноваження, щоб просувати притягнення до відповідальності корупціонерів в цьому регіоні та у світі», — підкреслив Помпео.

Плахотнюка звинувачують у крадіжці грошей з банківської системи країни. Минулого року Молдова оголосила його у міжнародний розшук. Плахотнюк втік з Молдови після того, як його партія програла вибори. До своєї втечі Плахотнюк та його союзники більше десятка років контролювали ЗМІ, правоохоронні органи, урядові та ділові установи в країні.

Фото АР


Джерело статті: “http://k-z.com.ua/myr/52914-proti-vladimira-plahotnyuka-odnogo-z-naybagatshih-oligarhiv-moldovi-ssha-zaprovaditi-vizovi-sankciyi”

Оставить комментарий