Американці згодні, що країна дуже розділена – опитування

Американці згодні, що країна дуже розділена – опитування
08.12.2019 03:02
shadow

Згідно з даними нового соціологічного опитування, США занадто розділені. Американці вважають, що національні лідери, соціальні мережі та засоби масової інформації "посилили та перебільшили ці розбіжності, іноді для власної вигоди й на шкоду простим людям".

Нове опитування Public Agenda, USA TODAY та Ipsos показало, що понад дев’ять з десяти — приблизно стільки ж, скільки зазвичай буває у національному опитуванні, сказали, що для Сполучених Штатів важливо спробувати зменшити цю роз’єднаність.

За словами більшості, з’ясувати, як вести конструктивну розмову з людьми на іншій стороні, було б добрим початком.

Президентські вибори в США 2020 року заплановано на 3 листопада. У них може бути обраний 46-й президент США (у випадку, якщо Дональд Трамп не буде обраний на другий термін). Згідно з Другою статтею Конституції США, для обрання президентом Сполучених Штатів Америки особа повинна бути громадянином США за народженням, не молодше 35 років, які прожили на території країни не менше 14 років.

Найчастіше кандидати висуваються від однієї з політичних партій США в ході праймеріз — інститут первинних президентських виборів, за результатами яких спрямовуються делегати на загальнонаціональну партійну конвенцію, де має бути визначений єдиний партійний кандидат у президенти.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/amerikanci-zgodni-scho-krayina-duzhe-rozdilena-opituvannya-332004_.html”

Оставить комментарий