Биков про Муждабаєва: Він пропагандист, його колеги — Соловйов і Кисельов

08.11.2019 10:39
shadow

Дмитрий Львович Быков via Facebook

Об этом сообщает http://metlor.net

Биков виступив з критикою на адресу Муждабаєва

Дмитрий Львович Быков via Facebook


Російський письменник Дмитро Биков вибухнув критикою на адресу заступника генерального директора телеканалу ATR Айдера Муждабаєва, даючи інтерв’ю в ефірі Радіо НВ.

За словами літератора, Муждабаєв є «пропагандистом».

«Моє ім’я багато „полощуть“. Моє ім’я „полоще“ Володимир Соловйов, моє ім’я „полоще“ Дмитро Кисельов. Я думаю, що Муждабаєв — це їхній колега, а не мій. Тому що він пропагандист, тому що він спекулює поняттями. Тому що те, що він написав після смерті [художнього керівника театру Ленком Марка] Захарова, розходиться в моєму розумінні з етикою», — заявив Биков.

Публікація Муждабаєва про смерть Захарова

Однією з причиною критики з боку російського письменника на адресу журналіста стало звернення Конгресу інтелігенції Росії з осудом окупації РФ Криму.

«Я підписував звернення Конгресу інтелігенції — підпису Муждабаєва я там не пам’ятаю. Мій підпис там є поряд з підписами [російської письменниці Людмили] Улицької та інших», — пояснив Биков.

Дмитро Биков гостро висловлюється про Муждабаєва і говорить про своє ставлення до окупації Криму

Повне інтерв’ю з письменником Дмитром Биковим слухайте в ефірі програми Особистий код на Радіо НВ сьогодні о 16:00

Айдер Муждабаєв — український і російський журналіст, колишній заступник головного редактора видання Московський комсомолець. Переїхав в Україну у 2015 році. До цього активно підтримував Євромайдан.

У 2019-му Муждабаєв опинився в центрі скандалу, коли в день першого туру президентських виборів, 31 березня, на своїй сторінці в Фейсбуці прокоментував результати Національного екзитполу по регіонах, в якому назвав виборців тодішнього кандидата в президенти Володимира Зеленського «звичайними зрадниками».

«Я тільки що розмовляв у себе вдома з бойовим комбатом. Мабуть, доведеться стріляти. Коли тобі стріляють в спину, іншого виходу немає», — зазначав він у своєму пості.

Пізніше на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук він приніс вибачення за публікацію.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/dmitro-bikov-rozkritikuvav-zastupnika-gendirektora-telekanalu-atr-muzhdabaeva-interv-yu-50051684.html”

Оставить комментарий