У Новій Зеландії дозволили платити зарплату в криптовалюті - FT

13.08.2019 13:34
shadow
Це постанова почне діяти вже з 1 вересня.

Ілюстрація / REUTERS

Влада Нової Зеландії дозволила компаніям виплачувати працівникам заробітну плату в криптовалюті.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на Financial Times.

"Дана постанова почне діяти вже наступного місяця", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згідно з постановою податкової служби Нової Зеландії, з 1 вересня дозволяється виплачувати заробітну плату в криптовалюті, якщо платежі здійснюються у вигляді регулярних фіксованих сум. При цьому вибрана цифрова валюта має бути прив’язаною принаймні до однієї валюти, яка виступає в якості законного виду платежу. Крім того, криптовалюта має бути конвертованою.

"Дане рішення не стосуватиметься самозайнятих громадян держави. Розмір прибуткового податку для компаній, які перейдуть на оплату праці в криптовалюті, як стверджує газета, не зміниться. На думку експертів, подібний крок є досить ризикованим, оскільки коливання цін можуть бути дуже великими та швидкими", — підкреслює видання.

Як повідомляв УНІАН, раніше Facebook заявив про плани випуску в обіг у 2020 році власної криптовалюти Libra. Здійснювати транзакції з використанням Libra, за словами представників компанії, можна буде за допомогою сервісів Facebook Messenger, WhatsApp, а також програми, яка на даний момент розробляється.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/economics/finance/10650024-u-noviy-zelandiji-dozvolili-platiti-zarplatu-v-kriptovalyuti-ft.html”

Оставить комментарий